Genel Müdür Mesajı

Değişim Grup olarak FMCG’de faaliyet gösteren satış ve dağıtım şirketiyiz. FMCG sektöründe kalite standardı yüksek, lider, yerel ve ulusal markaların satış ve dağıtımını yapmaktayız. Faaliyet göstermiş olduğumuz 3 bölgede 130 çalışan ile birlikte yerel zincirler, seçilmiş süper marketler, toptancılar ve kozmetikçilerden oluşan 3.000’i dolaylı olmak üzere 5.000’e yakın müşterimize 2.000’in üzerinde ürün çeşidi ile hizmet vermekteyiz.

Grup olarak ağırlıklı olarak temizlik, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satmaktayız. En büyük iş ortaklarımız arasında sektöründe lider olan Johnson&Johnson, Eruslu sağlık(Sleepy) ve Eyüp Sabri Tuncer (EST), Abbott bulunmaktadır. Ayrıca 9 farklı üreticinin ürünlerini müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bununla beraber gıda portföyümüzü de hızla büyütmekteyiz; Öncü Salça bu kategorideki en büyük iş ortağımız. Gerek pazardaki büyüklüğü gerekse sahip olduğu bilgi ve tecrübesiyle bize değer katacak yeni iş ortaklıklarıyla portföyümüzü büyütmeye devam edeceğiz.

Grup olarak geleceğimizin teminatı olan insan kaynağımızı en değerli kaynağımız olarak görmekte ve bu yönde çalışanlarımıza yatırım yapmaktayız. İş ortaklarımızın güven duyduğu, müşterilerimizin kazandığı, çalışanlarımızın mutlu olduğu, ailelerinin çalışmış olduğu şirketle gurur duyduğu ve geleceğe güvenle baktığı bir şirket olmayı hedefliyoruz. Değişim Grup alt yapısına yatırım yaparak sürekli yenilikçi kalarak, değişime ayak uydurarak büyüyen pazarlarda yatırım yapmaya devam edecek. Amacımız iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin işlerini büyüterek onlarla daha büyük işlere imza atmak.

Ali Bayram