Değişim Grup Hakkında

01.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve sürdürülebilir iş modeli ile hizmet çeşitliliğini artırmak; iş ortaklarımıza ve tüm paydaşlarımıza değer katarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde lider olmak.

02.

Misyonumuz

Bulunduğumuz sektörde bireylere ve topluma saygılı, yasalara ve ahlaki değerlere bağlı olarak; güçlü teknolojik alt yapımız ve yetkin kadromuz ile kaynakları etkin ve verimli kullanarak en kaliteli hizmeti tam zamanında sunmaktır.

03.

Değerlerimiz

Önce İnsan, Değişim Ruhu, Güvenilirlik, Girişimcilik ve Yenilikçilik, Müşteri Odaklılık, Başarma Azmi, Kalite Odaklılık, Çevreye Saygı, Adalet Duygusu, Samimiyet ve Tevazu

04.

Farkımız

Tüm çalışmalarının başarısını sahada benimsediği yenilikçi yaklaşımıyla belirlerken, modern ve güçlü alt yapısının prestiji, Değişim Grup’u rakiplerinden ayıran farktır.

Geçmişimizle Gurur Duyuyoruz

Tarihçemiz
Güçlü finansal yapısıyla piyasa değeri ve imajı her yıl daha da artan Değişim, güvenli hizmet anlayışı, tecrübeli kadrosu ve hızlı saha yönetimiyle birden fazla global markaya aynı anda çözüm ortağı olması bir başarı hikayesidir. Değişim, başarı hikayesini sürdürülebilir kılmak için atılacak her adımı öncesinde planlamaktadır.

Değişim, her geçen yıl hizmet alanı ve çeşitliliğinde artış gerçekleştirerek istikrarlı bir büyüme sağlamıştır: 2000 yılında İstanbul Avrupa yakasında faaliyetine başlamış ve sırasıyla 2001 yılında Ankara, İstanbul Anadolu yakası, 2006 yılında Trakya son olarak da 2007 yılında Van ilinde yatırım yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.

Değişim Grup, bugün profesyonel bir teşkilat yönetiminde, temizlik malzemesi, gıda ve kozmetik ürünlerinde ülke genelinde beş bölgede satış ve dağıtım yapan sektörden edindiği tecrübe doğrultusunda vitrini ve misyonu ile lider kuruluş olma yolunda istikrarlı büyümesini yeni iş ortakları ile devam ettirmektedir.

Sahada yeniliği kendine ilke edinmiş, teknolojik gelişmelerden faydalanarak sektöründe öncü ve lider olmuştur. Elektronik ortamda ve mobil ağ üzerinden sipariş alma, stok takip etme, cari hesap ve risk takip etmek gibi uygulamalar geliştirilerek gerekli alt yapılar oluşturulmuştur.

Değişim Grup,Distribütörlüğünü yaptığı yerel ve uluslararası saygın markalar için doğru stratejiyi belirler, kaliteli hizmet anlayışıyla en iyi sonuca ulaştırır.